Mercedes-Benz V-Klasse
300D 239 PK D.C. + 2 ELEKTR. SCHUIFDEUREN | BURMESTER | PANORAMA | 360 CAMERA | LEDER
Direct kopen, basisprijs: € 36.322,31 excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 36.322,31
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 598,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.264,46 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz V-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 300D 239 PK D.C. + 2 ELEKTR. SCHUIFDEUREN | BURMESTER | PANORAMA | 360 CAMERA | LEDER |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 september 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 175.181 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 598,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.322,31 excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VGX-72-K |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 176 kw / 240 pk |
| Laadvermogen: | 800 kg |
| Gewicht: | 2.300 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- metaalkleur
- zijschuifdeur links
- zijschuifdeur rechts
- achterruit apart te openen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische schuifdeur
- extra getint glas
- koplampen adaptief
- panoramadak
- regensensor
- trekhaak met afneembare kogel
- warmtewerend glas
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audio installatie premium
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- comfortstoel(en)
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- armsteun voor
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- cruise control adaptief
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- zijwind assistent
- Overig
- parkeer assistent
- adaptief demping systeem
- Assistentie Pakket
- bots herkenning en activatie
- Chauffeurs-pakket
- dodehoek detectie
- dodehoek detectie
- Parkeer pakket
- rijstrooksensor
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- vervolgbotsing preventie